Garipköy Belediyesi Halk Festivali

Denizli Kongre Toplantı Organizasyonu
11 Ağustos 2013 tarihinde düzenlenen Garipköy Belediyesi Veda Gecesi etkinliği, birbinden güzel anlara sahne oldu. Etkinlik günü, sabahtan başlayan hazırlıkların yorgunluğu, akşamın ilk saatlerinde yerini tatlı bir huzura bıraktı.
 
Gecenin ilk saatlerinde sahne alan ünlü sanatçı Sevgi Erdaş, birbirinden güzel şarkılarıyla halkı coşturdu. Bu güzel geceye gölge düşürmeye çalışan yağmurlu hava, başarılı olamadı.
/ Tan Halk Oyunları ekibinin de mükemmel dans şovlarının arkasından sahne alan ünlü sanatçımız Sadi CESUROĞLU'nun şarkıları eşliğinde mükemmel saatler geçiren Garipköy Halkı, hareketli şarkılarda yerlerine oturamadı. Etkinlik, tüm Garipköy Halkına unutulmaz bir gün yaşatmış oldu.
Bu güzel gecede, Namıdiğer Sipsici Nine Halime Hanım\'da bizlere sürpriz yaptı. Kızılcabölük Belediye Başkanı Sayın Abdülkadir USLU, Ulukent Belediye Başkanı Sayın Mehmet NEŞİRAY,
Tavas Belediye Başkanı Sayın Mehmet KARABAY ve Garipköy Belediye Başkanı Sayın Osman CUN'un da katılım gösterdiği gecede yapılan paket töreninde, Garipköy'ün önde gelenlerine plaket verildi.
Bu Referansımızın Etkinliğinden Bazı Fotoğraflar