4.Global Run Bodrum Maratonu

Denizli Kongre Toplantı Organizasyonu
29 Nisan akşamı birbirinden güzel şarkılarıyla Ece Seçkin Bodrum’u şarkılarıyla yerinden oynattı. İlk olarak 2014 yılında başlayan Global Run Bodrum koşusu, her sene Nisan ayında Global Ports Holding imzasıyla düzenleniyor. Katılımcıların büyük keyif aldığı ve Bodrum’u keşfetme fırsatı bulduğu koşu, “Bu yıl herkes Bodrum’a koşuyor!” sloganıyla koşmayı sağlıklı yaşam felsefesi olarak benimseyen herkesi Bodrum’a çağırıyor.
/ Bu yıl dördüncüsü düzenlenen koşudan elde edilecek gelir önceki koşularda olduğu gibi Parıltı Derneği’ne bağışlanıyor.
Yarış programında tekne turu, markarna partisi, konserler, DJ performansları, maskot eğlenceleri, pamuk şeker ikramları, balon dağıtımları da bulunan organizasyonda, katılımcılara ulaşım ve konaklama konularında da yardımcı olundu. Böylelikle koşucuların yarış öncesinde turizmin kalbi olan Bodrum’un doğal güzelliklerini görmeye, sokaklarında gezmeye ve alışveriş yapmalarına imkan sağlandı.
Global Ports Holding, 2015 yılında Global Run koşusunu uluslararası boyuta taşıyarak; her sene Nisan ayında Bodrum’da, Eylül veya Ekim ayında ise Karadağ-Kotor, Malta-Valetta gibi farklı bir ülkenin liman kentinde gerçekleştiriyor. Bu anlamda koşu ulusal ve uluslararası katılımcılara da ev sahipliği yapıyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen koşudan elde edilecek gelir önceki koşularda olduğu gibi Parıltı Derneği’ne bağışlanıyor.