LOCA Medya Organizasyon

2006 yılından itibaren, Medya alanında önemli atılım ve yatırımlar yapan firmamız, 2009 yılına gelindiğinde bir çok TV programının casting hizmetlerini yürütmüş, kurgu ve montaj alanlarında, bilişim biriminde destek vermiş, irili ufaklı bir çok projeye imza atmıştır. Sektördeki 15 yılı aşkın tecrübe ve donanımımız ile; konserler, festivaller, sanatçı imza günleri, açılış ve kutlama organizasyonları da dahil olmak üzere, etkileşimli medya ve air show medya araçlarını da kullanarak geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

LOCAMEDYA Organizasyon;
*Etkinlik Yönetimi ( Kongre · Toplantı · Tören · Fuar · Seminer),
*Kültür & Sanat ( Konser · Festival · Konuşmacı · Tiyatro · Aile Etkinlikleri · Sergi),
*Medya Çözümleri (Canlı Yayın · Çekim · Post-Prodüksiyon · Reklam · Tasarım · Kurgu),
*Turizm & Seyahat ( Uçak Bileti · Konaklama · Lojistik Yönetimi) başta olmak üzere organizasyonun her alanında; dinamik, yenilikçi ve yaratıcı ekibiyle hizmet vermektedir.

Şirketimiz, Ege Bölgesi başta olmak üzere, Türkiye'nin bir çok ilinde farklı referanslara sahiptir. Başta festivaller olmak üzere, Organizasyon alanında önemli bir yol katetmiş, genç ve dinamik bir ekipten oluşan profesyonel organizasyon kadrosunu oluşturmuştur.

LOCA Medya'nın Misyonu

Hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimize güven vermek, kalite, hız ve prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktır. Etik değerlerimizden ve titiz çalışmalarımızdan ödün vermeden tam kadroyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

LOCA Medya'nın Vizyonu

Yeni ve müşteriye özel çözümler sunan, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olan, toplumsal kalitenin gelişimini hedefleyen, Türkiye'de ve Dünyada kendi alanında Profesyonel Çözümler sunan bir firma olmaktır.

LOCA Medya'nın Hizmet Politikası

Biz hizmet politikamızı, Güven, Güvenlik, Profesyonellik, Kalite, Hız, Performans ve teknolojinin sunduğu en son imkanları kullanma kriterlerine odaklı olarak tasarladık.