ETKİNLİK YÖNETİMİ

Kongre · Toplantı · Tören · Fuar · Seminer

KÜLTÜR & SANAT

Konser · Festival · Konuşmacı · Tiyatro · Aile Etkinlikleri · Sergi

MEDYA ÇÖZÜMLERİ

Canlı Yayın · Çekim · Post-Prodüksiyon · Reklam · Tasarım · Kurgu

TURİZM & SEYAHAT

Uçak Bileti · Konaklama · Lojistik Yönetimi
Muhteşem ve yaratıcı projeleri, tecrübemiz ve doğru zamanlama ile kaliteye dönüştürüyoruz !

Başarıya Giden 3 Adım

Organizasyon, bir ekip işidir ve kusursuz organizasyonların olmazsa olmazı, arkasında başarılı bir "Ekip" bulunmasıdır. Koordinasyon yeteneği en üst seviyede olan ekibimizle, başarılı projeleriniz için her zaman yanınızdayız.

Başarılı projeleriniz için, önce sizi dinliyor ve anlamaya çalışıyoruz. Organizasyon kurulunuz ile toplantılar yapıyor, taleplerinizi inceliyoruz. Taleplerinizde eksiklikler varsa, eklemeler yapıyor, fikirlerimizi sunuyoruz.
 • 1
  Araştırma & Planlama İhtiyaçlarıza doğrultusunda hazırlanacak projenin en iyisi olması için çalışıyoruz.

 • 2
  Uygulama & Tasarım Projeyi planladığımız şekilde tasarlayarak hayata geçiriyoruz.

 • 3
  Test & İnceleme & Teslim Size en mükemmelini sunmak için defalarca kontrol ediyoruz.

Bazı Etkinliklerimiz


27-28 NİSAN 2019 (BODRUM)

GLOBAL RUN YARI MARATONU

6. Global Run Bodrum Yarı Maratonu spora ve spor turizmine verdiği desteklerin yanı sıra, Yarışmadan elde edilen tüm gelir ile Parıltı Görmeyen Çocukları Destek Derneğini desteklemektedir. Bu yıl 6.sı düzenlenecek olan Global Run Bodrum Yarı Maratonu, birbirinden eğlenceli aktiviteler ile 27-28 Nisan 2019 tarihlerinde Bodrum Cruise Port'ta gerçekleşecektir. Kayıt ve detaylı bilgi için : Global Run Bodrum sayfasını ziyaret ediniz.


29 NİSAN 2018 (BODRUM)

İREM DERİCİ KONSERİ

İrem Derici, 30 Nisan’da yapılacak Global Run koşu organizasyonu öncesinde 29 Nisan akşamı Bodrum’u şarkılarıyla yerinden oynattı. Yüzlerce katılımcı, İrem Derici şarkılarıyla keyifli vakit geçirdi.


30 NİSAN 2018

5. GLOBAL RUN BODRUM

Bodrum’un "yaz sezonu" açılış etkinliği haline gelen Global Run Bodrum da 28 Nisan akşamında yarışmacılar ve Bodrum halkı için Bodrum Cruise Port’ta İrem Derici konseri gerçekleştirildi. 29 Nisan tarihinde 2090 sporcunun katıldığı Koşudan elde edilen tüm gelir Parıltı Görmeyen Çocukları Destek Derneği’ne bağışlandı..


2 EYLÜL 2018 (GELENEKSEL ŞİRKET PİKNİĞİ)

UĞURLULAR TEKSTİL

Yaklaşık 1200 kişinin katılımıyla, Karataş piknik alanında gerçekleştirilen geleneksel şirket pikniği organizasyonuyla, tüm fabrika çalışanları ve aileleri unutulmaz bir gün geçirdiler. Gün sonunda düzenlenen çekilişler ile, onlarca misafir birbirinden güzel hediyelerin sahibi oldu.


11 AĞUSTOS 2017 (QUASİMODO MÜZİKALİ)

NOTRE DAME'IN KAMBURU

Fransız İhtilali sonrası Fransa’nın karanlık günlerinden kesitler veren bir Müzikal. Oyunda çirkin ve kambur Kilise zangocu Quasimodo ile Fransa’nın ruhani ve dini lideri Claude Frollo’nun, semtte yaşayan Çingene Kızı Esmeralda’ya olan aşklarını, Zangoç ile Papaz’ın ruhlarında oluşan ikilemleri ve tepkileri romantik yaklaşımla ele alan danslarıyla göz dolduran, Ünlü Türk oyuncuların yer aldığı Türkçe bir müzikal.

2-24 HAZİRAN 2017 (SÜMERPARK AVM)

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

2 Haziran - 24 Haziran tarihleri arasında, Sümerpark AVM'de, Karagöz & Hacivat gölge oyunları, Aşuk Maşuk gösterileri, orta oyunları, tasavvuf müziği dinletileri, illüzyon gösterileri, söyleşi ve imza günleri, Minionlar çocuk tiyatrosu...vb. bir çok etkinlik ile, misafirlerimize dolu dolu bir Ramazan yaşattık.<

28 Nisan 2017

GÜLÜMSE ÇOCUK ŞENLİĞİ (PAÜ)

Gülümse Çocuk Şenliği"nin 6.sı bu sene 28 Nisan 2017 tarihinde organize edildi. Onlarca köy ve kasabadan gelen minikler, gün boyunca doyasıya eğlendi. Pamuk şeker ikramları, Osmanlı Macunu ikramları, yüz boyama etkinlikleri, palyaço ve maskot animasyonları...vb. aktiviteler ile mutlu oldu.

30 Nisan 2017

Global Run Koşusu (Bodrum)

Global Run Bodrum koşusu, 30 Nisan 2017 tarihinde Bodrum’da gerçekleşiyor. Deniz ve eğlencenin bir arada olacağı koşu 5K-10K olarak Bodrum Cruise Port’ta yapılıyor. Global Ports Holding, 2015 yılında Global Run koşusunu uluslararası boyuta taşıyarak; her sene Nisan ayında Bodrum’da, Eylül veya Ekim ayında ise Karadağ-Kotor, Malta-Valetta gibi farklı bir ülkenin liman kentinde gerçekleştiriyor.

29 Nisan 2017

Ece Seçkin Konseri (Bodrum)

Ece Seçkin, 29 Nisan’da Global Run koşu organizasyonunda Bodrum’u şarkılarıyla yerinden oynatacak.Bodrum’da 30 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan Global Run koşusu için herkes nefeslerini tuttu,...

İLETİŞİM

 • Çalışma Saatleri:

  Pazartesi-Cuma 09:00-18:00
  Cumartesi 10:00-17:00
  Pazar 12:00-14:00
 • Adresimiz:

  Altıntop Mh. Meserret Sk.
  Köseer İş Merkezi, K:7 D:25
  DENİZLİ
 • Telefon:

  (+90) 850 302 33 22
 • Fax:

  (+90) 850 302 33 22
 • Eposta:

  locamedya@gmail.com