Bazı Referanslarımız

Muhteşem ve yaratıcı projeleri tecrübemiz ve doğru zamanlama ile kaliteye dönüştürüyoruz.

Ödül törenleri, festivaller, konser organizasyonları, avm aktiviteleri, basın toplantıları, defileler, ürün lansmanı, roadshowlar, açılışlar, imza günleri, kongre ve konferans organizasyonları, bayi toplantıları, gala ve özel geceleri, toplantı organizasyonları, konaklama, transferler, karşılama vb... organizasyon anlamında tüm işleriniz emin ellerde.

PAÜ 6.GÜLÜMSE ÇOCUK ŞENLİĞİ Önceki


Pamukkale Üniversitesi Yeni Ufuklar Kulübü'nün gerçekleştirdiği gelenekselleşen "Gülümse Çocuk Şenliği"nin 6.sı bu sene 28 Nisan 2017 tarihinde organize edildi. Onlarca köy ve kasabadan gelen minikler, gün boyunca doyasıya eğlendi. Pamuk şeker ikramları, Osmanlı Macunu ikramları, yüz boyama etkinlikleri, palyaço ve maskot animasyonları...vb. aktiviteler ile mutlu oldu.

Birbirinden eğlenceli oyun parklarımız ile, gönüllerince eğlenen çocukları, PAÜ Yeni Ufuklar Kulübü gönüllüleri hiç yalnız bırakmadı. Dev kaydırak, Sumo Güreşi, Akülü Ralli Pisti, Şut Becerisi, Figürlü Parkur...vb. şişme oyun parklarımızda birbirinden eğlenceli saatler geçiren minikler, günün sonunda yüzlerindeki mutluluk ifadeleri ile ayrıldılar.

BASINDA ÇIKAN HABERLER :
DENİZLİ GÜNCEL
PAMUKKALE HABER
PAÜ HABER
DENİZLİ24HABER
HOROZ MEDYA 
İHA